BURDUR
TEFENNİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN-I ŞERİF MESAJI
"Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir" Rahmet ile başlayan bu müstesna ayın kurtuluş ile tecelli bulmasını, güzelliğin, birliğin ve beraberliğin içerisinde olduğu Ramazan-ı Şerif'imizin tüm öğretmenlerimiz, eğitim çalışanlarımız, velilerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere, İslam Alemine mübarek olmasını diliyorum. Ahmet Yasin ARSLAN Tefenni İlçe Milli Eğitim Müdürü![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN RAMAZAN-I ŞERİF MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2020_04/25143750_WhatsApp_Image_2020-04-23_at_23.55.09.jpg)